Samorządowe Przedszkole nr 117

Jadłospis

 

 

 03.10.2022-07.10.2022

DATA

ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE

OBIAD

PONIEDZIAŁEK
03.10.2022

 

Bułka wieloziarnista z masłem i serkiem allmette  z rzodkiewką, kawa inka (jęczmień, żyto)  na mleku z miodem. 

Kanapka z bananem (weka z masłem , banan)  bawarka (mleko, herbata)

ZUPA- ryżowa na kurczaku z warzywami, seler, zielona pietruszka .

II DANIE – ziemniaki , potrawka z kurczaka z zielonym groszkiem, (śmietana, mąka pszenna ) zielona sałata z jogurtem naturalnym i śmietaną  kompot.

WTOREK 04.10.2022

Weka z masłem, dżem,brzoskwiniowy,   truskawkowy 100% owoców, płatki kukurydziane  z mlekiem , ½ jabłka.

Kisiel wiśniowy, wyrób własny (mąka ziemniaczana, owoce mrożone ) jogurt naturalny, wafitki zbożowo-ryżowe, żurawina.

ZUPA – kalafiorowa z ziemniakami  na wywarze mięsno –warzywnym, seler, śmietana, zielona pietruszka. .

II DANIE – zrazy wołowo-wieprzowe z kaszą jęczmienną (jęczmień) w sosie pieczeniowym (jajka ,mąka pszenna ) ogórek kiszony, kompot.

 

ŚRODA
05.10.2022

 Chleb pszenno-żytni z masłem, szynka wiejska, sałata lodowa, kawa zbożowa (żyto, jęczmień) na mleku z miodem.  

Weka z masłem, pasta z tuńczyka i białej fasolki, rzodkiewka, szczypiorek, kiełki, herbata z cytryną.

ZUPA krem brokułowy z grzankami pszennymi. na wywarze mięsno –warzywnym, seler, zielona pietruszka.   

II DANIE- pierogi z jabłkami (mąka pszenna ,prażone jabłka,) polewa jogurtowa ,kompot.

 

CZWARTEK     06.10.2022

Chleb słonecznikowy z masłem, pasta z jajek i kiełbasy, papryka świeża, kawa inka (jęczmień, żyto)  na mleku z miodem.

 Drożdżówka  z serem, kakao na mleku, ¼ gruszki.

ZUPA-  koperkowa z zacierką na wywarze mięsno –warzywnym, seler, śmietana, zielona pietruszka

II DANIE– ziemniaki , ryba ,,Miruna’’panierowana ( bułka tarta, jajka ,olej) surówka z kiszonej kapusty (jabłka, marchew, cebula) kompot.

 

PIĄTEK
07.10.2022

Chleb razowy z masłem , Indyk z Bobrownik , pomidor, szczypiorek, kawa zbożowa (żyto, jęczmień) na mleku z miodem.

Weka  z  masłem  stół  szwedzki , (kiełbasa krotoszyńska, ser mozzarella,  rzodkiewka, ogórek zielony, rukola) herbata z cytryną.

ZUPA –żurek (mąka razowa) z ziemniakami  na wywarze mięsno –warzywnym, seler, śmietana, zielona pietruszka.

II DANIE – makaron z serem białym, polany masłem i posypany cukrem, śliwka, kompot.

 10.10.2022-14.02.2022

DATA

ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE

OBIAD

PONNIEDZIAŁEK 10.10.2022

Bułka kajzerka z masłem  i miodem, mleko ,  ½ jabłka.

Mus bananowy na jogurcie naturalnym, paluszki kukurydziane, herbatka miętowa, chipsy jabłkowe.

ZUPA- rosół wołowy z makaronem  i warzywami , seler, zielona pietruszka .

II DANIE-  ziemniaki , karczek w sosie własnym, sałatka z czerwonej kapusty  kompot.

WTOREK 11.10.2022

Chleb słonecznikowy z masłem,  szynka, jak ze wsi, sałata lodowa,  kawa zbożowa (żyto, jęczmień) na mleku z miodem.

Weka z masłem ½ jajka , dip (ogórek świeży ,koperek świeży, rzodkiewka, jogurt naturalny) herbata z cytryną.  

ZUPA- ogórkowa z ziemniakami na wywarze mięsno-warzywnym, seler,  zielona pietruszka.

II-DANIE— łazanki z mięsem i kapustą,  kompot.

ŚRODA
12.10.2022

 

Weka z masłem i  dżem,brzoskwiniowy, wiśniowy 100% owoców, płatki owsiane (owies)  na mleku , ½ jabłka.

 Chleb żytnimasłem , pasta z tuńczyka, ciecierzycy, ogórek kiszony, szczypiorek , herbata z cytryną.

ZUPA –porowa z kaszą jęczmienną na wywarze mięsno-warzywnym , seler, zielona pietruszka, śmietana.

II DANIE –ziemniaki, sznycel wieprzowy, (jajka, bułka tarta) , buraki zasmażane (śmietana)  kompot.

CZWARTEK 13.10.2022

 Chleb pszenno – żytni  z masłem , Indyk z  Bobrownik, papryka świeża, kawa zbożowa (żyto, jęczmień) na mleku z miodem.

Weka z masłem i banan, bawarka (mleko, herbata)

ZUPA –   pomidorowa z ryżem na wywarze mięsno-warzywnym, seler, śmietana, zielona pietruszka.

II- DANIE – pierogi  z serem na słodko sok jabłkowy100%.

 PIĄTEK    14.10.2022

Chleb razowy z masłem i serem żółtym , pomidor, kawa inka (jęczmień, żyto) na mleku z miodem.

Maślanka naturalna z truskawkami, chipsy jabłkowe z sokiem z mango.

ZUPA- kminkowa z makaronem na wywarze mięsno –warzywnym, seler, zielona pietruszka, śmietana.  

II-DANIE – ziemniaki , ryba
,,Miruna’’panierowana ( bułka tarta, jajka ,olej) surówka z kiszonej kapusty (jabłka, marchew, cebula) kompot.

 

SMACZNEGO :)

Intendent zastrzega sobie prawo do niewielkich modyfikacji w jadłospisie.