Samorządowe Przedszkole nr 117

ROK SZKOLNY 2020/ 2021

Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu z tej okazji miała miejsce wielka dyskoteka.

Bieg Przedszkolaka 2022

25 września dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Biegu Przedszkolaka 2022 zorganizowanego przez Radę Dzielnicy XVI Bieńczyce. Zajęliśmy III miejsce! Gratulujemy dzieciom i dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie!

Dzień Kropki

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to przede wszystkim święto kreatywności. W trakcie zabaw i zadań pełno było kropek. Powstały także wyjątkowe i kreatywne prace z wykorzystaniem? no oczywiście :) kropki!

PIKNIK RODZINNY

Po dwóch latach znów mogliśmy się spotkać w większym gronie i świętować to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. Zabawa była przednia, popatrzcie sami :)