Strona głowna  /  COVID - 19
COVID - 19

Dnia 1 września 2020 zaczynamy nowy rok szkolny w aktualnie obowiązującym obecnie reżimie sanitarnym.
W tej zakładce znajdują się wszelkie procedury i dokumenty związane z przyjęciem dziecka do przedszkola, w czasie trwania pandemii Covid - 19.

WSZYSCY RODZICE PRZYPROWADZAJĄCY DZIECKO DO PRZEDSZKOLA W CZASIE PANDEMII ZOBOWIĄZANI SĄ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZYMI DOKUMENTAMI.

Wszystkie zgody i oświadczenia należy wydrukować i przynieść podpisane do przedszkola w terminie do 1 września 2020. Dla osób, które nie dysponują drukarką będą przygotowane formularze w przedszkolu. Mimo to prosimy o uważne zapoznanie się z dokumentami w załącznikach.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

w Samorządowym Przedszkolu Nr 117 Pod Jarzębinką