Strona głowna  /  Kadra
Kadra

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w naszym Przedszkolu prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasza kadra to aktualnie 10 nauczycielek wychowania przedszkolnego, posiadających pełne kwalifikacje zawodowe, bogate doświadczenie w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym, szeroką wiedzę i umiejętności pedagogiczne. Większość posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Dodatkowo swoją pracą wspomagją nas specjaliści: logopeda, pedagog, katechetka, nauczycielka gimnastyki korekcyjnej i lektorka języka angielskiego.

Kadra pedagogiczna dba o wszechstronny rozwój dziecka i jego bezpieczeństwo oraz dąży do przygotowania dzieci do obowiązku szkolnego, ustawicznie doskonaląc swój warsztat pracy, na bieżąco uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach, kursach i szkoleniach. Zdobytą wiedzę nauczycielki wykorzystują w prowadzeniu codziennych zajęć z dziećmi.

Co roku towarzyszy nam inny, roczny temat przewodni, wokół którego skupiamy nasze działania dydaktyczno  - wychowawcze. W roku szkolnym 2020/2021 realizujemy tematykę „Jestem bezpieczny i znam zagrożenia”.

W roku szkolnym 2020/2021 z Waszymi dziećmi pracują:

Dyrektor Przedszkola: mgr Agnieszka Knapik

Grupa I (dzieci 3 letnie)

"Misie"

Anna Patek

Izabela Wołoch

Grupa II (dzieci 3 i 4 letnie)

"Krasnoludki"

Urszula Dudek - Szala

Ewa Bubula

Grupa III (dzieci 4 i 5 letnie)

"Jeżyki"

Małgorzata Caba

Agnieszka Knapik

Grupa IV (dzieci 5 i 6  letnie )

"Tygryski"

Barbara Radziszewska

Kamila Księżarczyk

Grupa V (dzieci 5 i 6 letnie)

"Mądre Sowy"

Barbara Kołodziejczyk

Stanisława Grodowska

Do każdego oddziału przyporządkowany jest pracownik obsługi, czyli panie które dbają o porządek w sali i budynku przedszkola, obsługę dzieci podczas posiłków oraz pomagają dzieciom podczas całego dnia pobytu w przedszkolu. Dodatkowo w najmłodszym oddziale zatrudniona jest dodatkowa pani, która pomaga w opiece nad dziećmi.

W codziennych czynnościach pomagają dzieciom panie: Renata Ciszewska (gr. I pomoc nauczyciela), Edyta Małota (gr. I), Wiesława Kurek (gr. II), Aneta Pieniążek (gr. II pomoc nauczyciela), Anna Bajorek (gr. III), Maria Wcisło (gr. IV), i Iwona Małota (gr. V)

O nasze podniebienia i brzuszki dba pani Zofia Musiał (zaopatrzenie), pani Beata Kuzon (szef kuchni) i pani Bożena Dudzik. W kuchni pomaga także pani Maria Banasik. Od kwietnia 2021 o nasz ogród i otoczenie przedszkola, oraz drobne naprawy dba Pan Paweł.

Opiekę psychologiczno - logopedyczną sprawuje nad nami Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 4 - os. Kalinowe 18.

Wszyscy pracownicy tworzą serdeczną, przyjazną atmosferę, pełną życzliwości i akceptacji każdego dziecka.

Ostatnia aktualizacja: 2021-05-04