Strona głowna  /  Galeria  /  Świętujemy Dzień Niepodległości
Świętujemy Dzień Niepodległości
data dodania: 2019-11-12

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 12 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki od paru tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. Podczas występów dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kokardki w barwach narodowych wykonane we wszystkich grupach wiekowych.

Strona: 1 2