Strona głowna  /  Aktualności  /  NOWY SPOSÓB KOMUNIKACJI Z RODZICAMI
NOWY SPOSÓB KOMUNIKACJI Z RODZICAMI
data dodania: 2020-08-28 19:55:39

Uwaga!!!

W tym roku nie będzie zeszytów do korespondencji z Rodzicami. Zamiast tego informacje będą przekazywane pocztą elektroniczną.

Każda grupa ma założoną skrzynkę pocztową - to adres do komunikacji z nauczycielem danego oddziału. Tu będą przesyłane informacje o planowanych działaniach w grupie, ogłoszenia dla Rodziców itp.

Prosimy regularnie sprawdzać skrzynki pocztowe , a odpowiedzi i dodatkowe pytania kierować na adresy swojej grupy.

Grupa I "Misie"

misie-117@wp.pl

Grupa II "Krasnoludki"

krasnoludki-117@wp.pl

Grupa III "Jeżyki"

jezyki-117@wp.pl

Grupa IV"Tygryski"

tygryski-117@wp.pl
Grupa V "Mądre Sowy"

sowy-117@wp.pl

W celu nazwiązania kontaktu z nauczycielami swoich dzieci, prosimy na adres SWOJEJ GRUPY napisać e-mail. W temacie i treści prosimy umieścić imię i nazwisko dziecka.

Równocześnie informujemy, że do komnikacji z Dyrektorem przedszkola pozostaje e-mail przedszkole117@wp.pl. Dodatkowa skrzynka jarzebinka117@wp.pl przestaje działać!

Wiadomości e-mail będą sprawdzane regularnie, w godzinach pracy przedszkola.

Nieobecności dziecka w danym dniu należy zgłaszać telefonicznie, nie mejlowo!!!