Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ RODZINY 2021
DZIEŃ RODZINY 2021
data dodania: 2021-05-18 21:03:34

Zwykle organizowaliśmy jedno wielkie łączone święto - Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty, urządzając jeden wspaniały Piknik Rodzinny. Dzieciaki występowały na przedszkolnej scenie, potem w naszym ogrodzie były gry, zabawy i słodkości. W tym roku nie można się spotykać w tak dużym gronie. Ale - nie dajemy się pandemii :)

Dnia 31 maja 2020 (poniedziałek) w naszym przedszkolu odbędą się (na rytmice) występy dla Mamy i Taty. Występy będą rejestrowane przez nauczycielki, a filmiki z tej uroczystości dostaną Państwo kilka dni później (po opracowaniu materiałów z nagrań).

Film realizujemy własnymi siłami, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość!

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych strojów czy rekwizytów otrzymają Państwo od nauczycielek grup, na skrzynki mejlowe.