Samorządowe Przedszkole nr 117

KOMUNIKACJA RODZIC - NAUCZYCIEL W ROKU 2022/2023

rok temu

ZASADY KOMUNIKACJI Z KADRĄ PRZEDSZKOLA POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN - KAŻDA GRUPA POSIADA WŁASNĄ SKRZYNKĘ MEJLOWĄ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAUCZYCIELAMI SWOICH POCIECH. 

Nowa grupa = nowy adres do korespondencji z nauczycielem :), ale wszystkie skrzynki zostały wyczyszczone z adresów i wiadomości z zeszłego roku szkolnego. Prosimy o wiadomość "powitalną" z adresem kontaktowym, nawet jeżeli dziecko pozostaje w tej samej grupie kolejny rok. 

Skrzynki grupowe zostaną uruchomione ponownie dnia 01.09.2022 :)

 


Uwaga!!!

W tym roku szkolnym informacje będą przekazywane pocztą elektroniczną. To oficjalny kanał do komunikacji z nauczycielami pracującymi bezpośrednio z Państwa dziećmi. 

Tu będą przesyłane informacje o planowanych działaniach w grupie, ogłoszenia dla Rodziców itp.

 

Prosimy regularnie sprawdzać skrzynki pocztowe, a odpowiedzi i dodatkowe pytania kierować na adresy swojej grupy. Nauczyciele logują się na pocztę w godzinach pracy, poza godzinami dydaktycznymi z dziećmi!

 

Grupa I "Misie"

 misie-117@wp.pl

Grupa II "Krasnoludki"

 krasnoludki-117@wp.pl

Grupa III "Jeżyki"

 jezyki-117@wp.pl

Grupa IV"Tygryski"

 tygryski-117@wp.pl
Grupa V "Mądre Sowy"

 sowy-117@wp.pl

Logopeda Beata Kielian - Wnęk logopeda117@interia.com
Pozostała kadra prowadząca zajęcia p117@mjo.krakow.pl 
lub skrzynki grupowe

 

W celu nazwiązania kontaktu z nauczycielami swoich dzieci, prosimy na adres SWOJEJ GRUPY napisać e-mail. W temacie i treści prosimy umieścić imię i nazwisko dziecka.

 

Nowa grupa = nowy adres do korespondencji z nauczycielem :), ale wszystkie skrzynki zostały wyczyszczone z adresów i wiadomości z zeszłego roku szkolnego. Prosimy o  wiadomość "powitalną", nawet jeżeli dziecko pozostaje w tej samej grupie kolejny rok. 

 

Równocześnie informujemy, że do komnikacji z Dyrektorem przedszkola istnieje NOWY ADRES p117@mjo.krakow.pl W sprawach  bardzo pilnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego z kancelarią przedszkola.

 

 

 

Nieobecności dziecka w danym dniu należy zgłaszać telefonicznie, nie mejlowo!!!